Klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas
0
Pelėdų šeima SR1936
10,65 €
Su mokesčiais
SR1936
000000000000
| Siūlai: | susukti medvilniniai siūlai |
| Spalvos: | 8 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 24*8cm (9½" x 3¼") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. lininis AIDA |
| Knygelė: | spalvų schema |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 42 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 20 x 15 x 0,2 cm (7¾" x 6" x ") |
Skubėkite! Likę tik
20
prekė(-ės) sandėlyje!
| Siūlai: | susukti medvilniniai siūlai |
| Spalvos: | 8 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 24*8cm (9½" x 3¼") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. lininis AIDA |
| Knygelė: | spalvų schema |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 42 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 20 x 15 x 0,2 cm (7¾" x 6" x ") |
SR1936
20 Prekės
Charakteristikos
- Dydis
- M
- Product type
- siuvinėjimas
- Temos
- Gyvūnai
- Siuvinėjimo pagrindas
- Kanva
- Kanvos skaičius
- 14
- Markė
- Riolis
Specifinė nuoroda
- ean13
- 000000000000
Nauja
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.