Privatumo Politikos Apžvalga

Sveiki atvykę į mūsų svetainę. Mūsų įmonė, UAB „Artibalta“ (toliau - „Artibalta“), vertina jūsų privatumą ir yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūs jaustumėtės saugūs lankantis mūsų svetainėje. Asmeniniai duomenys, kuriuos pateikiate mūsų svetainėje, tvarkomi laikantis asmeninių duomenų tvarkymo reikalavimų ir taisyklių, kaip nustatyta Lietuvos Respublikos Asmeninių Duomenų Teisinės Apsaugos Įstatyme ir kituose įstatymuose, reglamentuojančiuose ir nustatančiuose asmeninių duomenų apsaugą. Jūs turite teisę susisiekti su „Artibalta“, kad:

Gautumėte informaciją apie jūsų asmeninių duomenų tvarkymą;
Prašytumėte ištaisyti neteisingus, nepilnus ar netikslius asmeninius duomenis;
Nesutiktumėte su jūsų asmeninių duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais.

Taip pat šią informaciją galite keisti savo paskyroje. Garantuojame, kad jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, išskyrus partnerius, kurių paslaugas naudojame jūsų užsakymui įvykdyti, būtent:
Siuntų pristatymo tarnyba, kuri naudoja jūsų asmeninius duomenis prekių pristatymui užtikrinti.
Jei mūsų internetinėje parduotuvėje už prekes atsiskaitote per internetinį banką, jūsų duomenų ir mokėjimo saugumą užtikrina banko serveris, kuriame atliekate mokėjimą.

Naujienlaiškiai

Jūsų el. pašto adresą naudojame siųsti jums informaciją apie ypatingus pasiūlymus ar akcijas, naujas prekes ar kitą su mūsų įmone susijusią informaciją. Bet kada turite teisę prieiti prie jūsų „Artibalta“ tvarkomų asmeninių duomenų tikslais jų ištaisymui ar sunaikinimui. Bet kada galite atšaukti sutikimą tvarkyti asmeninius duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais, siųsdami laisvos formos prašymą el. paštu adresu info@arthobby.lt. Duomenų tvarkymo laikotarpis yra 3 metai nuo sutikimo dienos. Mes galime perduoti asmeninius duomenis trečiosioms šalims, kurios siunčia laiškus reklamos tikslais, taip pat reklamos platformoms, tokios kaip „Facebook“ ir „Google“, su tikslu pasiekti tikslines auditorijas. Apsilankę mūsų svetainėje sutinkate, kad esate informuoti apie taikomą privatumo politiką ir prieštaravimų neturite.

Kaip Nustoti Naudoti Slapukus?

Primename, kad slapukų blokavimas gali sutrikdyti tam tikrų svetainės funkcijų prieigą ir jų veikimą, dėl ko naršymas gali tapti neefektyvus arba neįmanomas. Jei nenorite, kad mūsų svetainėje jūsų naršymo duomenys būtų renkami, galite nesutikti keisdami naršyklės nustatymus. Priklausomai nuo jūsų naudojamos naršyklės, instrukcijas, kaip nustoti naudoti slapukus, rasite šiose nuorodose:

Microsoft Edge   Google Chrome   Mozilla Firefox    Safari   Opera