Klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas
1
Raudonoji erškėtuogė SR1916
20,39 €
Su mokesčiais
SR1916
4779046185793
| Siūlai: | „Anchor“ medvilniniai siūlai |
| Spalvos: | 10 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. balta AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Julija Krasavina |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 70 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
Skubėkite! Likę tik
20
prekė(-ės) sandėlyje!
| Siūlai: | „Anchor“ medvilniniai siūlai |
| Spalvos: | 10 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. balta AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Julija Krasavina |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 70 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
SR1916
20 Prekės
Charakteristikos
- Dydis
- M
- Product type
- siuvinėjimas
- Temos
- Gėlės
- Siuvinėjimo pagrindas
- Kanva
- Kanvos skaičius
- 14
- Markė
- Riolis
Specifinė nuoroda
- ean13
- 4779046185793
Nauja
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.