Klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas
0
Laplandija SR1897
23,74 €
Su mokesčiais
SR1897
000000000000
| Siūlai: | „Anchor“ susuktų medvilninių siūlų |
| Spalvos: | 3 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 15*31cm (6" x 12¼") |
| Audinys: | „Zweigart“ 14ct. raudona AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Elena Kolmakova |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 68 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,1 cm (10¾" x 8¼" x ") |
Skubėkite! Likę tik
23
prekė(-ės) sandėlyje!
| Siūlai: | „Anchor“ susuktų medvilninių siūlų |
| Spalvos: | 3 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 15*31cm (6" x 12¼") |
| Audinys: | „Zweigart“ 14ct. raudona AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Elena Kolmakova |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 68 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,1 cm (10¾" x 8¼" x ") |
SR1897
23 Prekės
Charakteristikos
- Dydis
- L
- Product type
- siuvinėjimas
- Temos
- Kalėdos
- Siuvinėjimo pagrindas
- Kanva
- Kanvos skaičius
- 14
- Markė
- Riolis
Specifinė nuoroda
- ean13
- 000000000000
Nauja
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.