Klientų aptarnavimas
Klientų aptarnavimas
1
Blue Jays SR1925
21,30 €
Su mokesčiais
SR1925
4779046181122
| Sriegiai: | Vilnoniai/akriliniai siūlai |
| Spalvos: | 22 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. balta AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Aleksandra Gusarova |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 96 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
Skubėkite! Likę tik
21
prekė(-ės) sandėlyje!
| Sriegiai: | Vilnoniai/akriliniai siūlai |
| Spalvos: | 22 |
| Adatos: | 1 tipas |
| Dydis: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Audinys: | Zweigart 14ct. balta AIDA |
| Bukletas: | spalvų schema |
| Sukūrė: | Aleksandra Gusarova |
| Kalbos: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Svoris: | 96 g |
| Pakuotės dydis (aukštis, plotis, gylis): | 27 x 21 x 0,3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
SR1925
21 Prekės
Charakteristikos
- Dydis
- M
- Product type
- siuvinėjimas
- Temos
- Gyvūnai
- Siuvinėjimo pagrindas
- Kanva
- Kanvos skaičius
- 14
- Markė
- Riolis
Specifinė nuoroda
- ean13
- 4779046181122
Nauja
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.