Client service
clear
Client service
Our Contacts:
Email: info@arthobby.lt
Delivery:
Free shipping worldwide on orders over 65€
Payments:
Paysera(Visa, MasterCard, Maestro and other payment methods), Bank transfer
Client service
0
Snowy Meow SR1912
€30.14
Tax included
SR1912
4779046186417
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 11 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 24*30cm (9½" x 11¾") |
| Fabric: | Zweigart 10ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Yuliya Krasavina |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 98 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.4 cm (10¾" x 8¼" x ¼") |
Hurry up! Only
20
item(s) left in Stock!
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 11 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 24*30cm (9½" x 11¾") |
| Fabric: | Zweigart 10ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Yuliya Krasavina |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 98 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.4 cm (10¾" x 8¼" x ¼") |
SR1912
20 Items
Data sheet
- Size
- L
- Product type
- Cross-stitch kit
- Theme
- Animals
- Base for embroidery
- Canvas
- Canvas count
- 10
- Brand
- Riolis
Specific References
- EAN13
- 4779046186417
New
Comments (0)
No customer reviews for the moment.